Szeroki wachlarz rodzajów rolet zewnętrznych oraz bogata paleta kolorystyczna pancerzy, pozwalają stworzyć harmonijne kompozycje z oknami oraz elewacją budynku. Rolety zewnętrzne zapewniają redukcję hałasu, oraz zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym przegrzaniem latem jak i zwiekszają parametry cieplne budynku. Możliwość zastosowania specjalnych napędów elektrycznych z wieszakami blokującymi, zapewniają niezawodne działanie i bezpieczeństwo poprzez uniemożliwienie ewentualnemu intruzowi podniesienia opuszczonego pancerza rolety. Rolety dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych co umożliwia stworzenie indywidualnego projektu.

Codzienną obsługę rolet ułatwi sterowanie za pomocą pilota. Możemy je także wyposażyć w inteligentną automatykę czasową oraz czujniki reagujące na warunki atmosferyczne. Sposób montażu rolet zewnętrznych pozwala na ich wybór na każdym etapie Państwa realizacji

fot. by Clever

Roleta nadtynkowa


Rolety natynkowe przeznaczone są do montażu na elewacji lub we wnęce okiennej, bez możliwości zabudowy. System stosowany głównie w przypadku modernizacji istniejących budynków, nie wymagający uwzględnienia na etapie projektu domu. Dostępne są dwa warianty skrzynek:

  • skrzynka aluminiowa 45 stopni
  • skrzynka aluminiowa półokrągła

Rolety dostępne SA w wielu wariantach kolorystycznych co umożliwia stworzenie indywidualnego projektu.


fot. by Clever

Rolety do zabudowy


Rolety do zabudowy przeznaczone są do zabudowy całkowitej w specjalnie przygotowanej wnęce nadproża lub montowane razem ze stolarka okienną. System dedykowany jest dla nowego budownictwa, wymagający uwzględnienia na etapie projektu domu.

Widoczne elementy (aluminiowa dolna części skrzynki i prowadnice) można dopasować kolorystycznie do wyglądu elewacji oraz stolarki okiennej.

Rolety wewnętrzne to jedne z najczęściej stosowanych dziś rozwiązań, jeśli chodzi o kontrolę dostępu światła dziennego do wnętrza mieszkań i domów. Ze względu na nowoczesny, atrakcyjny wygląd oraz wysoką funkcjonalność rolety wewnętrzne, okienne stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych zasłon materiałowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju rolety materiałowe, żaluzje i moskitiery. Bogata gama kolorystyczna i różnorodne wzornictwo pozwolą Państw na stworzenie indywidualnego projektu, który będzie zdobił Wasze okna.

Roletki materiałowe

Stanowią elegancki i praktyczny sposób zasłaniania okien, który zapewnia wnętrzu poczucie intymności i komfort. Dzięki nim możliwe jest kontrolowanie intensywności nasłonecznienia, promieniowania UV, jak również temperatury pomieszczeń.

Roletki Dzień i Noc

Rolety Dzień i Noc wykonane są z pasów przezroczystych i nieprzezroczystych. Dzięki temu można dowolnie regulować poziom nasłonecznienia. Opcja ta nie wymaga całkowitego zawijania rolety. Przy tym wyglądają elegancko i efektownie.

Plisy

System osłon okiennych skutecznie chroniący przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza. Plisy pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna i mogą spełniać funkcję "zazdrostki". Do wyboru prawie tysiąc wzorów i kolorów.

Żaluzje

Funkcjonalność, różnorodność i wszechstronne zastosowanie tradycyjnych żaluzji sprawiły, że jest to jeden z najpopularniejszych systemów zaciemnień wnętrz. Do wyboru szeroka gama dostępnych kolorów.

Moskitiery

Moskitiery to sposób na zabezpieczenie pomieszczeń przed owadami i nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Są gwarancją wygody i przyjemnego spędzania czasu przy otwartych oknach i drzwiach.