O firmie

Poznaj nas bliżej

Firma ENTERE powstała na bazie wieloletniego doświadczenia oraz pasji i zamiłowania do budownictwa . Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem, sprzedażą i montażem wszelkiego rodzaju produktów z zakresu stolarki otworowej. Misją Naszej działalności jest zapewnienie profesjonalizmu oraz kompetencji na każdym etapie realizacji Państwa zamówienia.

Zapewniamy fachowe doradztwo, właściwy pomiar oraz zgodną z normami usługę montażu. Wszystko to, w połączeniu z produktami od sprawdzonych dostawców gwarantuje Państwa zadowolenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jak działamy?

Każda budowa, przebudowa lub remont jest inny, dlatego taż na pierwszym spotkaniu zaproponujemy Państwu kilka rozwiązań produktowych oraz montażowych dostosowując je do Państwa projektu i mając na uwadze wszelkie aspekty Waszej realizacji. Jest to czas na rozmowę o tam, czego oczekujecie od Naszej firmy, możecie sprawdzić i porównać rożnego rodzaju produkty, wybierając te, które w 100% spełaniaja Wasze oczekiwania.
Pomiar jest to niezbędny etap, bez którego nie jest możliwe żadne zamówienie. Podczas pomiarów używamy profesjonalnych narzędzi min. niwelatora i lasera dzięki którym pomiary będą idealne. Korzystając z pomiarów Naszej firmy, zyskujecie Państwo bezpieczeństwo, gdyż to My ponosimy pełna odpowiedzialność za pobrany wymiary i dopasowanie produktów do rzeczywistych otworów.
Na tym etapie, mamy już wszelkie niezbędne informacje nt. Państwa realizacji i dokładnie możemy określić koszt poszczególnych wariantów . Jest to również ten moment, w których ustalamy finalną wartość zamówienia, tak zgadza się, to jest właśnie czas na końcowe negocjacje:-).
Na tym etapie, mamy już wszelkie niezbędne informacje nt. Państwa realizacji i dokładnie możemy określić koszt poszczególnych wariantów . Jest to również ten moment, w których ustalamy finalną wartość zamówienia, tak zgadza się, to jest właśnie czas na końcowe negocjacje:-).

Jest to nieodłączny element każdego zamówienia oraz jasno określa zasady na jakich podejmujemy współpracę. Dodatkiem do każdej umowy są załączniki, szczegółowo opisujące zakupiony towar oraz dokładnie wyjaśniający rodzaj planowanego montażu. Wspólnie ustalamy dzień wykonania umowy czyli termin rozpoczęcia prac montażowych. Nasza ekipa to wykwalifikowani fachowcy, wykonujący swoja prace zgodnie z normami i sztuką budowlaną. Po zakończeniu prac, zawsze zostawiamy po sobie porządek.

Po zakończeniu prac spisywany jest protokół odbioru . Szczegółowo sprawdzany jest towar oraz montaż pod kątem zgodności z zamówieniem. Odbiór montażu, jest równocześnie momentem w którym zaczyna obowiązywać gwarancja udzielana przez producenta za zakupione produkty.

Wszystkie z zamontowanych przez firmę ENTERE produktów, są najwyższej jakości, dzięki czemu uzyskują Państwo produkt objęty gwarancją producenta, oraz gwarancją Naszej firmy na wykonaną usługę. Każdorazowo przekazujemy karty gwarancyjne oraz zalecenia jeśli chodzi o eksploatację i okresowe przeglądy.

ENTERE

Nasi Klienci...

ENTERE

Poznaj naszą ofertę.

01

Okna

02

Drzwi

03

Bramy Garażowe

04

Rolety

Systemy przeciwsłoneczne
05

Systemy Przeciwsłoneczne

06

Inteligentne domy

Realizacje

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji
POLECAMY
ENTERE

W liczbach...

+ 50
Zadowolonych klientów
+ 50
Zamontowanych okien
+ 50
Zamontowanych drzwi